Webshare paslauga UAB Terra Modus klientams suteikia galimybę saugoti ir peržiūrėti 3D lazerinio skenavimo (fotogrametrinių apmatavimų) duomenis virtualiame serveryje panauodjant interneto naršyklę. Šis įrankis leidžia mūsų klientams keistis duomenimis su projekto ir verslo partneriais, be jokių sunkumų, vaizdžiai ir suprantamai. Sistema puikiai veikia ant stacionarių-nešiojamų-planšetinių kompiuterių, kurie palaiko “Flash” technologiją ir turi interneto sąsają. Išmokti naudotis šia programine įranga nereikia jokių intesyvių mokymų.

Pagrindinis Webshare paslaugos tikslas suteikti vartotojams kuo paprastesnę prieigą prie skenavimo duomenų (3D dokumentacijos). Visi duomenys yra laikomi UAB Terra Modus virtualiame serveryje todėl priėjimas prie duomenų yra greitas ir patogus nesvarbu kur bebūtumėte. Norint apžiūrėti objektą nebūtina važiuoti į vietą viską galima padaryti kompiuteryje jums patogiu metu. Skenavimo duomenys pateikiami dvejose projekcijose: vaizdu iš viršaus ir kiekviena seknavimo pozicija kaip 3D panoraminė nuotrauka.
Webshare funkcionalumas:

 

Webshare pagrindinis peržiūros langas

Dar niekada nebuvo taip paprasta ir patogu !

Webshare serverio adresas su demonstraciniai projektais: WebShare serveris

Pirmas žvilgsnis į Webshare serverį

Visi skenavimo projektai laikomi serveryje ir prieinami viešai arba su registruotų vartotojų prieiga. Pagrindinis serverio adresas: WebShare serveris

Pradininė serverio sąsaja pateikiama žemiau esančiame paveiksle:

main

Šiame naršyklės lange jeigu esate registruotas vartotojas galite prisijungti prie savo privačių projektų. Neprisijungus ekrane yra rodomi tik vieši demonstraciniai skenavimo duomenų projektai. Pažymėjus norimą projektą apčioje pateikiama trumpa projekto informacija. Atsidarius norimą projektą pasirodo projekto turinys išdėliotas 3 languose:

Pagrindinis langas

1 langas. Atskirų skenavimo pozicijų sąrašas

Šis langas skirtas greitam skenavimo pozicijų pasirinkimui. Skenavimo pozicijos gali būti išdėstytos keliais skirtingais būdais: paliekant tik skenavimo pozicijos pavadinimą ar skenavimo poziciją su apžvalgine piktograma.

2 langas. Ortofografinis vaizdas iš viršaus

Šiame lange pamatuotas objektas yra rodomas vaizdu iš viršaus su galimybe pasirinkti norimą skenavimo poziciją pagal vietą ar spalvą. Matavimų pozicijų taškelių spalvingumas yra parenkamas pagal aukštį taip palengvinant pozicijų atrinkimą kai yra atlitki matavimai kelių aukštų pastatui. Pažymėjus skenavimo poziciją iškart skenavimo duomenys nuspalvinami raudona spalva taip išryškinant objekto matavimo duomenų padengimą. Taip pat, vaizde iš viršaus galima atlikti ploto skaičiavimą ar atstumų matavimą (žiūrėti paveikslą žemiau).

ploto skaiciavimas

3 langas. 3D panoraminės nuotraukos

Šiame lange yra peteikiama prieiga prie 3D lazerinio skenavimo panoraminių nuotraukų. Kiekviena atskira skenavimo pozicija turi atskirą panoraminę nuotrauką. Šiose nuotraukose galite atlikti papildomų – aktualių matmenų matavimus ar sudėti komentarus (žiūrėti paveikslą apačioje).

papildomi matmenys

Norimu vaizdu, bet kada galite pasidalinti su kitais asmenimis paspaudus “share” arba “generate link for current view” taip sukurdami nuorodą į šiuo metu peržiūrimą vaizdą. Be viso to, panoraminę skenavimo duomenų nuotrauką galite peržiūrėti dviem skirtingais režimais: pagal realias spalvas arba pagal objekto paviršių intensyvumą (žiūrėti paveikslą žemiau). Vaizdas pagal intensyvumo spalvas gali būti pamatuojamas visiškoje tamsoje: rūsiuose, palepėse ir t.t.

Vaizdas pagal realias – natūralias spalvas

Pagal tikrasias spalvas

Vazidas pagal paviršiaus intesyvumo spalva

Pagal paviršių intensyvumą